Mokyklos kviečiamos praturtinti neformalų ugdymą novatoriškais ir pasaulinį pripažinimą pelniusiais metodais

Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklas kviečiame tapti partneriais  jaunimo neformalaus ugdymo programose. Jų tikslas  – stiprinti moksleivių pilietinę savivoką, aktyvumą ir kūrybiškumą. Norinčias praturtinti neformalų ugdymą novatoriškais metodais mokyklas kviečiame registruotis iki š.m. rugsėjo 29 dienos. Dalyvauti projekte bus atrinkta iki 60 labiausiai motyvuotų mokyklų.

Continue reading

dsc_0293

Perkąsk, kaip veikia medijos, ir pamokyk draugus!

Norėtum suprasti, kaip veikia žiniasklaida ir socialiniai tinklai? Sužinoti, kaip galima tuo pat metu būti ir kritišku, ir pozityviu? Maga išmokti meistriškai atskirti užsakytus straipsnius ir propagandą nuo patikimos informacijos? Norisi pačiam imtis veiksmingų priemonių stabdyti patyčias socialiniuose tinkluose ir apginti užgauliojamus vaikus mokyklos koridoriuose? Degi noru ne tik pats mokytis, bet ir įkvėpti savo žiniomis bendraamžius?

Continue reading

bendraamziai mokos

Mokymai jaunimo darbuotojams: kritinio mąstymo įrankiai

Informacinių karų ir triukšmo amžiuje su jaunimu dirbantiems žmonėms tenka uždavinys padėti bręstančiai piliečių kartai atskirti vertingą informaciją nuo menkavertės, faktus nuo nuomonių, dezinformaciją nuo patikimos informacijos.

Continue reading

mokymai