Metodikos

POZITYVO metodika

„POZITYVAS. Vadovas bendraamžių švietėjui“– tai metodinis leidinys specialiai sudarytas projekto „Piliečio žadintuvas“ bendraamžių švietėjams. Metodinis rinkinys susideda iš septynių temų, kurios susijusios su žmogaus teisių propagavimu, tolerancijos ugdymu. Šiame metodiniame rinkinyje pateikta informacija ir užsiėmimai skatina ir ugdo kritinį mąstymą bei įgalina jaunimą pokyčiams ir veiksmams, užtikrinantiems žmogaus teisių įgyvendinimą.

Leidinį rasite čia.

 

„Visi skirtingi – visi lygūs“ metodika

Metodinis rinkinys „Visi skirtingi – visi lygūs“ skirtas visiems, dirbantiems tarpkultūrinio ir žmogaus teisių ugdymo srityje. Metodiniame leidinyje galima rasti idėjų, išteklių, metodų ir užsiėmimų darbui su jaunais ir suagusiais žmonėmis. Rinkinyje siūloma veiksminga ugdymo metodika yra pagrįsta kūrybiškumu ir įvairove. 

Metodinį leidinį galite atsisiųsti čia.

Lygios galimybės ir ES NEDISKRIMINAVIMO teisė

Lietuvos žmogaus teisių centro leidinys teisininkams apie Europos Sąjungos teisę, reglamentuojančią įvairias diskriminacijos formas. Leidinį galite pamatyti čia.

Diskriminuoti negalima integruoti

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos išleista knyga su užduotimi apie normas, stereotipus, išankstinius nusistatymus ir galimybes. Naudotis galite paspaudę čia.

Lygios galimybės visiems

Lygių galimybių plėtros centro išleistas leidinys „Lygios galimybės visiems“ apie žmogaus teises ir diskriminaciją. Peržiūrėti galite paspaudę čia.

DELO

Teisininkės Dianos Gumbrevičiūtės – Kuzminskienės leidinys “DELO” apie bylinėjimąsi diskriminacijos bylose. Virtualią bylą galite parsisiųsti čia.