Tarkime: „Rasizmui – ne!“

Nacionalinis socialinės integracijos institutas (Žmogui.lt) kviečia visus aktyviai įsitraukti į kovo 14 – 21 dienomis organizuojamą savaitę prieš rasinę diskriminaciją.

 

\"\"

Organizuokite patys!

Kiekvienas savo klasėje, mokykloje, bendruomenėje yra kviečiamas organizuoti įvairius užsiėmimus rasinės diskriminacijos temomis. Įtraukti aplinkinius galima paskaitomis apie patyčių žalą, filmų aktualiomis temomis peržiūra ir po to vykstančiomis diskusijomis. Norintiems daugiau interaktyvumo, Žmogui.lt komanda siūlo išbandyti novatoriškus neformalaus ugdymo metodus, įvairius energijos suteikiančius pratimus. Įvairūs žaidimai padės įsisavinti informaciją per asmeninę patirtį ir privers suvokti realią rasinės diskriminacijos daromą žalą. Visus neformalius ugdymo metodus galite rasti paspaudę čia.

Norėdami atkreipti visuomenės dėmesį į matomas problemas, kviečiame įgyvendinti savo idėjas ir jų metu  bendruomenės aplinkoje kabinti plakatus, dalinti lipdukus, kitą atributiką. Jos nemokamai galime atsiųsti jūsų nurodytu adresu.

Kovo 21 dieną, 15 val. visoje Lietuvoje vyks milžiniška akcija – flashmob`as „Prieš rasizmą“. Į miestų centrines vietas staiga suplūs masė žmonių, kuri ims atlikti tam tikrus veiksmus, skatinančius atkreipti dėmesį į rasinės diskriminacijos problemą.

Norėdami prisidėti, apsilankykite čia, užregistruokite savo norą prisidėti prie idėjų ar savo iniciatyvą ir kartu su visais parodykite, kad aktyvus nuomonės reiškimas gali pakeisti padėtį!