Mokymai jaunimo darbuotojams: kritinio mąstymo įrankiai

Informacinių karų ir triukšmo amžiuje su jaunimu dirbantiems žmonėms tenka uždavinys padėti bręstančiai piliečių kartai atskirti vertingą informaciją nuo menkavertės, faktus nuo nuomonių, dezinformaciją nuo patikimos informacijos.

 

Perpildyta socialinių tinklų erdvė, kintančios skaitmeninės technologijos ir fantazijas tikrovei prilyginančios komunikacinės manipuliacijos tai pavertė išties nelengvu uždaviniu. Jaunimui teks daryti atsakingus sprendimus renkant savo atstovus ir kurti savo valstybę remiantis informacija, kurios patikimumą teks patiems ir įvertinti. Kad netaptų politikų, marketingistų ar piktavalių manipuliacijų įrankiu, tam būtina gerai pasirengti.

Dėl to VšĮ „Nacionalinio socialinės integracijos institutas“ kviečia jaunimo darbuotojus – žmones, turinčius artimą kontaktą su augančia piliečių karta – dalyvauti mokymuose, praturtinsiančiuose žiniomis apie:

  • jaunimo socialinių medijų ir kitos žiniasklaidos vartojimo efektus;
  • patyčių medijose problemą ir kaip ją galėtų spręsti jaunimo lyderiai;
  • bendraamžių švietėjų metodą;
  • jaunimo kritinio mąstymo skatinimo strategijas ir jų integravimą darbe su jaunimu;
  • medijų ir informacinio raštingumo lavinimo prieigas;
  • tarptautinę praktiką šioje srityje.

Jaunimo darbuotojų mokymus ves šioje srityje patyrę šalies ir tarptautinį pripažinimą turintys lektoriai. Taipogi siekiame pritraukti finansavimą ir sudaryti tinkamas sąlygas jaunimo darbuotojaims taikyti įgytas žinias tolimesnėje veikloje.

4 dienų trukmės mokymai vyks Antalieptėje (Zarasų rajone) 2016 m. rugsėjo 30 – spalio 3 dienomis. Seminaras nemokamas, suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas, tačiau vietų skaičius ribotas. Kviečiame jaunimo darbuotojus registruotis iki rugsėjo 19 d.

REGISTRACIJOS ANKETA 

Pastaba: jeigu būsite pakviesti dalyvauti mokymų programoje, turėsite įsipareigoti:

  • Dalyvauti visą mokymų laiką.
  • Taikyti įgytas žinias praktikoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Kontaktas pasiteiravimui – info@media4change.co