Konkursas galvojantiems savo galva – papasakok istoriją ir laimėk prizus

[:lt]Garsiai pasakyk – #GalvojuSavoGalva, paskatink kitus mąstyti kritiškai ir laimėk prizus!

1. Prisimink, kada paskutinį kartą girdėjai melagingą gandą ar iš piršto laužtą istoriją
2. Įsijunk telefono kamerą, paspausk įrašinėti ir  trumpai (iki 30 s.) papasakok savo istoriją ir kodėl ja nepatikėjai
3. Įsikelk istoriją į Instagram arba Facebook ir pažymėk @ManSake bei #GalvojuSavoGalva arba atsiųsk savo video mums – zmogus@zmogui.lt

3 kūrybiškiausi istorijų pasakotojai laimės dronus GoClever Sky Beetle FPV, 3 geriausiai paskatinę mąstyti kritiškai – 3 išorines baterijas PowerBank Rivapower VA2410 10000mAh.

Jei esi baigęs Bendraamžių švietėjų mokymus, taip pat varžaisi dėl 3 specialių prizų – Egzaminatorius.lt prenumeratų visiems 2019-2020 mokslo metams!

Konkursas vyksta nuo 2019-06-10 iki 2019-06-21. Daugiau informacijos rasi mūsų konkurso skiltyje.

\"\"[:]

[:lt]Garsiai pasakyk – #GalvojuSavoGalva ir paskatink kitus taip pat mąstyti kritiškai bei laimėk prizą!

1. Prisimink, kada paskutinį kartą girdėjai melagingą gandą ar iš piršto laužtą istoriją
2. Įsijunk telefono kamerą, paspausk įrašinėti ir trumpai (iki 30 s.) papasakok savo istoriją ir kodėl ja nepatikėjai
3. Įsikelk istoriją į Instagram arba Facebook ir pažymėk @ManSake bei #GalvojuSavoGalva arba atsiųsk savo video mums – zmogus@zmogui.lt

3 kūrybiškiausi istorijų pasakotojai laimės dronus GoClever Sky Beetle FPV, 3 geriausiai paskatinę mąstyti kritiškai – 3 išorines baterijas PowerBank Rivapower VA2410 10000mAh. Už šiuos prizus esame dėkingi varle.lt parduotuvei.

Jei esi baigęs Bendraamžių švietėjų mokymus, taip pat varžaisi dėl 3 specialių prizų – Egzaminatorius.lt prenumeratų visiems 2019-2020 mokslo metams!

Taisyklės:

1. Vaizdo įrašas turi būti iki 30 s. ilgio.
2. Pasakojama istorija turi paskatinti kitus mąstyti kritiškai / netikėti gandais/ parodyti, kad visi klystame, bet savarankiškas mąstymas leidžia netikėti melu.
3. Vaizdo įrašą reikia įsikelti į savo Instagram arba Facebook paskyrą (Stories/ My day taip pat tinka) taip, kad jis būtų matomas viešai. Vaizdo įraše reikia pažymėti @ManSake (Instagram) arba @ManSakeBetGalvojuSavoGalva (Facebook)
a r b a
4. Jei dalintis vaizdo įrašu savo paskyrose nedrąsu – atsiųsk jį mums adresu zmogus@zmogui.lt, temos skiltyje parašydamas „Man Sakė konkursui“.
5. Vaizdo įrašus vertins nešališka Man Sakė komisija. Kriterijai: kūrybiškumas, įtraukianti istorija, paskatinimas veikti.
6. Konkursas prasideda 2019-06-10 ir baigiasi 2019-06-21.
7. Prizus reikės atsiimti Vilniuje.

Sek mus Facebook ir Instagram.[:]