Bartkuškis susitiko su jaunimo reikalų koordinatoriumi

Šiais mokslo metais Bartkuškio pagrindinė mokykla įgyvendina projektą „Piliečio žadintuvas“.Projekto tikslas – įgalinti kuo daugiau neformaliojo ir formaliojo ugdymo specialistų dirbti efektyviais neformaliojo švietimo metodais, motyvuoti jaunimo lyderius aktyviai pilietinei veiklai, ugdyti jaunimui gebėjimą patiems identifikuoti aktualias visuomenei ir vietos bendruomenei problemas, gerinti socializacijos aplinką bendruomenėse kartu vykdant visuomenei naudingus darbus.

Vykdant šį projektą, mokiniai įsijungia į įvairias veiklas, tačiau dažnai iškyla klausimų ir net problemų – kaip dar labiau suaktyvinti , sudominti jaunimą, kad jie patys ne tik įsitraiktų, bet ir organizuotų  įdomias veiklas.Atsakymą į šį klausimą gali duoti tik žmogus, dirbantis su jaunimu.                                                                                                                                                                                                    

\"\"Vasario 28 dieną Bartkuškio  mokyklos „Piliečio žadintuvo“ komanda susitiko su Širvintų rajono jaunimo reikalų koordinatoriumi Sigitu Kirtikliu. Kadangi neoficialioje aplinkoje diskusijos vyksta lengviau, susitikimas vyko prie apskrito stalo, gurkšnojant šiltą arbatą. Tai nebuvo paskaita, kurios metu jaunimo reikalų koordinatorius dėstė savo darbo ataskaitą, tai buvo šiltas ir nuoširdus bendravimas. Grupės narės uždavinėjo klausimus, išsakė savo problemas, išklausė patarimus. Susitikimas užtruko gana ilgai, nes klausimų buvo daug. Moksleiviai domėjosi jaunimo politika, jaunimo galimybėmis jų gyvenamoje vietoje, įsitraukimu į bendruomenės pokyčius, kur ir kokiuose projektuose gali dalyvauti. S. Kirtiklis  su jaunimu bendravo labai šiltai ir draugiškai. „Piliečio žadintuvo“ komanda buvo laiminga, kad juos aplankė žmogus, kuris gali kuo nors pagelbėti  jiems ir visam jaunimui. „Visų problemų neišspręsime, tačiau padarysime viską, jog gyventi gera būtų ten, kur esame mes“, – susitikimą apibendrino S. Kirtiklis.

 

artkuškio pagr. mokyklos žadintuvininkai

\"\"