POZITYVAS kviečia paminėti Tarptautinę rasinės diskriminacijos panaikinimo dieną

Sveikas, POZITYVO dalyvi ir Bendraamžių švietėjau!

Šiais metais minint Tarptautinę rasinės diskriminacijos panaikinimo dieną kviečiame Tave dalyvauti organizuojant renginį savo mokykloje ar kitoje jaunimui patrauklioje vietoje!

Ar nori prisidėti prie šiuolaikiškos, atviros ir draugiškos Lietuvos visuomenės kūrimo? Surenk edukacinį renginį savo mokykloje ar kitoje jaunimui patrauklioje vietoje tema \”Etninės diskriminacijos panaikinimas Lietuvoje bei Pasaulyje\”.

Gali laisvai pasirinkti Tau labiausiai patinkančius Pozityvo Bendraamžių švietimo metodus ir remiantis jais suorganizuoti renginį, kurio pagrindinė tema būtų apie vyraujančią etninę diskriminaciją ir jos panaikinimą.

Renginio pabaigoje kūrybinių dirbtuvių metu kviečiame sukurti eskizą su originaliu šūkiu, skatinančiu mažinti etninę diskriminaciją. Geriausio šūkio autoriai bus apdovanoti specialiais marškinėliais su jų pačių sugalvotu šūkiu ir eskizu.

Papildomos detalės:
Renginys gali trukti nuo kelių valandų iki visos dienos – tai priklauso nuo iniciatyvos.
Kūrybinėse dirbtuvėse gali dalyvauti visi prieš tai dalyvavę renginyje. Sukūrę originalų šūkį prieš etninę diskriminaciją, užrašykite ji ant plakato ir nusifotografuokite su visa komanda.
Visos nuotraukos bus patalpintos POZITYVO facebook puslapyje, kuriame \’like\’ balsavimo būdu ir bus išrinktas sėkmingiausias šūkis bei eskizas.

Tavo registracijos el. pašto adresu zmogus@zmogui.lt, temos laukelyje nurodant \’kovo 21\’, laukiame iki š. m. kovo 7 d.

Jei turėsi kokių klausimų ar iškils sunkumų, kreipkis į el. pašto adresu zmogus@zmogui.lt arba tel. nr. +37069998676, kviesdamas/a Kamilę. Kartu nuversime kalnus!!! 🙂