Bendraamžių švietėjų susitikimas ,,Pokyčio daigai“ projekte

Keliuose tarptautinio projekto ,,Pokyčio daigai“ susitikimuose dalyviai išbandė bendraamžių švietimo metodą. Naudodamiesi Pozityvo metodika dalyviai žaidė ugdomuosius žaidimus žmogaus teisių temomis bei rimtai aptarinėjo jaunimui rūpimus klausimus: draugų palaikymas, neapykantos kalba tarp jaunimo, nepakantumas kitokiems, jaunimui skirtos informacijos trūkumas.

Kadangi visi projekte dalyvaujantys jaunuoliai į projektą atsineša savo ypatingą istoriją ir patirtį, bendraamžių švietimo metodai ypatingai gerai leidžia išreikšti aktualiausias problemas, pasidalinti nerimu, abejonėmis ar svajonėmis ir čia pat sulaukti bendraamžių palaikymo ir patarimų. 

Projekto komanda ypatingai džiaugėsi augančia dalyvių iniciatyva. Paskutinio bendraamžių švietimo susitikimo metu, dalyviai, patys pasirinkę temas ir užsiėmimo formą, drąsiai nėrė į diskusijas rimtomis temomis.

 

\"\"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalyviai sprendžia komandinio sutarimo užduotį, žaisdami „Grįžtamojo ryšio žaidimą“. 

    

\"\"

 

 

 

 

\"\"

Projektą „Pokyčio daigai“ Lietuvoje įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas (www.zmogui.lt). Šis projektas yra dalinai finansuojamas iš Europos Komisijos fondo. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.