„Pokyčio daigai“ dalyviai sužinojo apie regioninės jaunimo veiklos galimybes

Viena iš svarbiausių projekto dalių- bendradarbiavimas. Mūsų projekto svečiai – EURODESK Lietuva ir Švietimo mainų paramos fondas – dalyviams parengė ir pristatė informaciją, kuri gali padėti apsispręsti ką jaunuolis nori veikti gyvenime, kokio darbo ar karjeros siekti, ir kaip tai įgyvendinti.

Savanorės Skaistėir Juratė iš organizacijų Socialinis veiksmas bei EURODESK pristatė savanoriškos veiklos bei saviugdos būrelius Lietuvos miestuose ir rajonuose, bet svarbiausia, paaiškino projekto dalyviams, kaip tokios informacijos ieškoti.

Dovilė iš ŠMPF papasakojo apie tai, kaip atrasti sau tinkamą karjerą, kuri ne tik siūlytų malonų darbo procesą, bet ir gerus rezultatus. Dalyviai sprendė lavinamasias užduotis bei išmoko kelti sau tikslus.

Naudingos nuorodos:

EURODESK Lietuvoje – http://www.zinauviska.lt/lt/

Europos savanorių tarnyba – http://www.jtba.lt/savanoriauk

Švietimo mainų paramos fondas – http://www.smpf.lt/

 

\"\"

 

 

 

 

\"\"Projektą „Pokyčio daigai“ Lietuvoje įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas (www.zmogui.lt). Šis projektas yra dalinai finansuojamas iš Europos Komisijos fondo. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.