Pokyčio daigai stiebiasi aukštyn

Šį trečiadienį ,,Visi skirtingi – visi lygūs” susitiko su Vilniaus vaikų socializacijos centro bei Švietimo mainų paramos fondo atstovais. Susitikimo metu buvo užtikrintas projekto ,,Pokyčio daigai” metu užsimezgusio bendradarbiavimo tęstinumas.

Susitikime projekto dalyviai aptarė jiems svarbiausias projekto veiklas bei jų rezultatus. Pagrindinės temos, kurias gvildeno susitikimo dalyviai, buvo jaunimo bendradarbiavimas, informacijos sklaida, bendraamžių palaikymas bei jaunimo užimtumas. Projekto dalyvis Gerardas pasidalino įspūdžiais iš veiklų, vykusių Vilniaus vaikų socializacijos centre ir mintimis, kaip būtų galima tęsti pradėtą bendrą veiklą tarp sostinės ir mažesnių miestelių mokyklų: „ Su socializacijos centre gyvenanciomis merginomis apsikeitėme kontaktais ir toliau bendraujame“. Į rugpjūtį vyksiančią konferenciją Gerardas planuoja pasikviesti ir grupę aktyvių jaunuolių iš Druskininkų.

Tuo tarpu Vilniaus vaikų socializacijos centro atstovė Gitana sveikino naują bendradarbiavimo iniciatyvą bei pažymėjo, kad visuomenės dėmesys yra labai svarbus norint sėkmingai integruoti vaikus turinčius kompleksinių problemų.

Šis susitikimas taip pat buvo skirtas aptarti artėjančią konferenciją, kuri vyks Vilniaus vaikų socializacijos centre, rugpjūčio mėnesį. Jos metu bus pristatomos Nacionalinio socialinės integracijos instituto ir bendradarbiaujančių organizacijų iniciatyvos. Į konferenciją kviečiami visi besidomintys jaunimo integracija bei savanoriška veikla.

 Daugiau informacijos ieškokite www.visiskirtingivisilygus.lt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\"\"

 

 

 

 

Projektą „Pokyčio daigai“ Lietuvoje įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas (www.zmogui.lt). Šis projektas yra dalinai finansuojamas iš Europos Komisijos fondo. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.