Projekto ,,Pokyčio daigai“ dalyviai dalinosi savo patirtimi video dirbtuvių metu

Po kelias dienas trukusių video dirbtuvių, per kurias dalyviai susipažino su filmavimo pagrindais ir technika, ,,Pokyčio daigai“ dalyviai bei jų kalbinti draugai nekantrauja sulaukti rezultatų.

Visi interviu klausimai bei temos buvo parinktos pačių dalyvių. Kadangi šis projektas pritraukė gana gausų palaikytojų būrį, kalbintieji papasakojo daugybę įdomių istorijų bei pasidalino sunkia, bet įkvepenčia patirtimi.

Galutinis rezultatas- filmukas, pristatantis problemas, su kuriomis susiduria jaunimas iš pažeidžiamų grupių, norėdamas naudotis savo socialinėmis teisėmis. Labai svarbu, kad jaunimo nuomonę, interesus ir problemas pristatytų patys jaunimo atstovai. Projekto koordinatorę Kamilę ypatingai pradžiugino, projekto metu užsimezgę jaunimo ryšiai bei bendradarbiavimo galimybės. Vienas iš puikiausių pavyzdžių- dalyvių kalbinti Vilniaus Kurčiųjų jaunimo organizacijos atstovai. Kalbintos merginos papasakojo apie tai, ką reiškią mokėti gestų kalbą ir kaip kurtieji jaučia muziką. Daugiau galite sužinoti pačiame video, kurį greitai rasite puslapyje.

\"\"

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalyvė ir dirbtuvių vadovas A. Martinkus ruošiasi interviu.

 

\"\"

 

 

 

 

 

 

 

Projekto viešnios – Vilniaus kurčiųjų jaunimo organizacijos atstovės.

 

\"\"

 

 

 

 

 

 

 

 

\"\"

Projektą „Pokyčio daigai“ Lietuvoje įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas (www.zmogui.lt). Šis projektas yra dalinai finansuojamas iš Europos Komisijos fondo. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.