Sėk pokytį ir Tu!

\"\"

Pabodo niūrus rudens lietus? Norėtum sužinoti, kokiu oru šiuo metu mėgaujasi jaunimas iš Kenijos, Nepalo, Italijos, Argentinos, Ispanijos, Kolumbijos ar Graikijos? Tuomet įsitrauk į projekto „Pokyčio daigai“ (angl. „Seed of Change“) veiklas ir dalyvauk kūrybinėse dirbtuvėse apie meną, video, įsidarbinimą, tradicinius žaidimus, sportą bei daugelį kitų įdomių dalykų! Be to, dalyvaudamas/-a turėsi galimybę išvažiuoti savanoriauti svetur bei dalyvauti jaunimo mainuose Italijoje.

 

„Pokyčio daigai“ – tai projektas, kurio tikslas – įgalinti mažiau galimybių turinčius jaunus žmones, ypač gyvenančius socialiai pažeidžiamuose miesto rajonuose, būti aktyviais užtikrinant savo socialines teises ekonominės ir socialinės krizės kontekste.

Tad jeigu Tu:

  • priklausai vienai kuriai nors ar kelioms socialiai pažeidžiamai visuomenės grupėms (pvz., turi negalią, esi tautinės ar etninės mažumos atstovas/-ė ir pan.);
  • esi 15-20 metų amžiaus;
  • nori kūrybingai išreikšti savo nuomonę tokiomis temomis kaip socialinės teisės, jaunimo dalyvavimas ir kova su skurdu,

tuomet iki š.m. lapkričio 18 d. (imtinai) siųsk laišką el. pašto adresu ruta@zmogui.lt nurodydamas/-a, kokiai socialiai pažeidžiamai visuomenės grupei priklausai, koks Tavo amžius bei kontaktinė informacija (vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas), ir mes su Tavimi susisieksime!

 

Projektą „Pokyčio daigai“ Lietuvoje įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas (www.zmogui.lt). Šis projektas yra dalinai finansuojamas iš Europos Komisijos fondo. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.