\”Karjeros portretai\”: socialinių įgūdžių ugdymo programa

Kas nutinka, kai susijungia meno ir socialinių iniciatyvų entuziastai? Gimsta socialinis menas!!!

 

Dar praeitų metų žiemą VŠĮ Nacionalinio socialinės integracijos instituto ir ir VŠĮ Kiaurai sienas atstovai susitiko pasidalinti idėjomis apie tuos žmones, kurie yra už tvoros, kurie atskirti nuo visuomenės, kurie bando ir klysta ir kurių bijo visuomenė. O šiais metais, mes jau galim drąsiai pasakoti, koks sėkmingas buvo projektas, kai apjungėme menines iniciatyvas su socialinėmis iniciatyvomis ir kartu keliavome į pataisos namus padėti, palaikyti ir kartu mokytis.

Šiandien, kai projektas jau beveik pasibaigęs, prisimename gražiausias akimirkas ir dalinamės rezultatais. Lina Šlipavičiūtė-Černiauskienė sukūrė nuteistųjų portretus, kurie atspindi visus mūsų sutiktu žmones, jų viltis ir svajones. Per \”Kultūros naktis\” kartu kūrėme gatvės meną, kalbinome praeivius mieste ir džiaugėmės jų susidomėjimu. Sukurti plakatai eksponuojami VŠĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centre traukia kavinės \”Pirmas blynas\” lankytojų žvilgsnius, skatina prieiti arčiau ir perskaityti nuteistųjų didžiausias svajas ir norus, mažina distanciją tarp \”mes\” ir \”jie\”. Plačiau apie kūrinius galite sužinoti, apsilankę interneto svetainėje www.kiauraisienas.lt.

 

\"\"

 

Projekto įgyvendinimo metu parengėme socialinių įgūdžių ugdymo programą, kurią praktiškai taikant stebėjome kaip nepasitikėjimas savo jėgomis perauga į aiškius karjeros planus ir stabilumo troškimą. Ėjome sunkesniu keliu nei padėti susikurti gyvenimo aprašymą. Dalinamos asmeninėmis patirtimis, daug pasakojom apie besikeičiančią darbo rinką už sienų, ieškojome dalyvių stipriųjų pusių ir ant jų lipinome kompetencijų piramidę. Žavėjomis nuostabos išplėstomis akimis, paprašius įvardinti savo super jėgą ir gerąsias savybes. Šiandien, projektui besibaigiant, dalinamės su jumis parengta socialinių įgūdžių programa. Ją galite pasiekti paspaudę nuorodą, esančią žemiau:

Karjeros portretai socialinių įgūdžių ugdymo programa

 

 

 

Daugiau apie projektą galite sužinoti:

parašę mums elektroninį laišką, adresu: inga.rancova@zmogui.lt arba paskambinę telefonu: 8-671-40877

 

 

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo agentūros lėšomis ir įgyvendinamas per Alternatyvių investicijų programą